PROČ NÁS LIDÉ ODSUZUJÍ?!

20. července 2007 v 0:08
PS: komentáře by se hodily budu ráda:-)
Bylo zamračeno a mi pořát venku ,Bille tak už mi sakra něco řekni....proč už tu vězíme půl hodiny bezeslova?...Ticho ! odfrne a pak mi s úsměvem řekne....promiň...musím si to ještě musím promyslet!! údivem na něj kouknu a pak rychle odvrátím zrak....Po chvilce začlo poprchat.....Bille tak mi to řekni nebo jdem.OK řekne a spustí...víš já....já...já tě miluju Tome ...začne se ke mě naklánět a pak mě políbí.....
Photobucket - Video and Image Hosting
Bille...?!....řekni že to co se tu právě stalo není pravdivé...řekni to!Tome....já za to nemůžu ,ale moc tě prosím skus to semnou...dej mi šanci...budu ten nejšťastnější člověk a tebe jím taky udělám!Dobrá Bille...posmutněle řeknu...skusíme to.....zachvěl jsem. se...pojďme domů je mi zima....Ano Tome pujdem šťastně řekl Bill.
::::::::::::::::::::DOMA:::::::::::::::
Víš Tome...chtěl jsem ti to říct už dávno ,ale prostě to nešlo...Chápu tě Bille ...pousmál jsem se a on mi úsměv oplatil.....Jdu se osprchovat řekl jsem a vešel do koupelny....Měl jsem strach ,že Bill bude chtít něco víc a mohl by mě ´´navštívi´´ ve sprše a tak sem zamknul....Za chcilku jsem slyšel cvaknutí kliky a řekl...Bille jsem ve sprše...OK já jen jestli se něco nestalo odpověděl smutně a odešel!Uff oddychl jsem si...!Vylezl jsem a utřel se.Šel do pokoje a na stolku byl lísteček s textem :Tome šel jsem se projít.....doufám že osamotě budeš mít ,také čas na rozmyšlenou :-)!Nečekej na mě!
Nevím proč ale byl jsem rád ,a zároveň sem cítil že mi začíná chybět!
Seděl jsem dlouho donoci u svýho psacýho stolu a koukal do protějšího okna...do tý černý tmy...najednou jsem ucítil jak mě někdo chytil za ruku a líbnul na tvář....
polospící jsem se probral a řekl....Kde jsi Bille kruci byl...bál jsem se o tebe!Usmál se na mě a šťastně lesknoucíma očima se na mě upřeně podíval.Byl jsem se projít...jak sem říkal.Šeptl mi do ucha.Potom mě chytil za ruku a odvedl na postel....Kupodivu jsem se nechal ,ale bál jsem se že k TOMU dojde a polotřesoucím se hlasem jsem se zeptal co se bude dít?!...Co chceš...tuhle noc věnuji jen tobě Tome.Šibalsky se usmál a začal mě vslíkat....první tričko...kalhoty a potom to ostatní.Začal mě vášnivě líbat na krku ,na ústech a potom mě položil na postel.Obkročmo si na mě sedl a hladil mě na hrudi!
Po nějakých 5minutách si sesedl a klekl si vedle mě...líbnul mě .A potichoučku řekl :Bude to nejkrásnější noc tvýho života:-)
Za se mě líbal na hnudi...zklouznul dolů a líbal mě na břiše...tiše jsem sténul a řekl ..ano Bille...dál...Vzal můj penis do ruky a jemě mě uspokojoval....Tím jak se díval na mé rekce....na mé zrychlené dýchání...sténání...a svírání ...se taky udělal....Bylo to krásné Bille řekl jsem když si vedle mě lehl!

Zaspali jsme....ráno se rozrazili dveře a kdo v nich MÁMA...NE!!...ne...ne...ne...ne sakra ...doprdele...kurva...jednou jsem věděla že se to stane ...ale že vás při tom ještě najdu!!O tom se mi snad ani nezdálo.Křičela na nás ...!!Vypadněte z mýho domu...už vás nikdy nechci vidět....máte přece lidi co se o vás postarají!!...tak padejte!
Rychle jsme vyskočili z postele....ještě k tomu jsme zapoměli že sme nazí...Máma zase začla křičet...: Do půl hodiny se zbalíte a vypadnete nebo vás osobně a pozlém vyhodím!!Ale mami....nedořekl jsem větu a řekla...Žádné ale...nechci se za vás stydět..ZŘÍKÁM se vás!! Už nejste moji synové.Začal jsem brečet. Bill ke mě přiběhl ,posadil mě na postel a řekl....Tome ,to bude dobré buď tu já ti sbalím.Zabalil si věci a potom je sbalil mě.Poď ...půjdeme řekl smutně .Máma otevřela dveře a hned po odchodu silně zabouchla dveře!
:::::::::::::::::ODJELI JSME DO NAHRÁVACÍHO STUDIA KDE UŽ ČEKAL BODIGUARD SAKIM::::::::::::::::
Ach kluci...co jste zase provedli?...Zeptal se....ale mi jen mlčeli .Pohopil...nechceme o tom mluvit....zavezl nás do hotelu a tam jsme si zaplatili zatím týdenní pobit....

:::::::::::::::::::::::::CO SE STALO POTOM ....BY MOHLO BÝT V DALŠÍM DÍLE NE?:-)::::::::::::::::::::::::
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aduska aduska | Web | 26. července 2007 v 15:07 | Reagovat

ty jo ty máš tak dobrý nápady!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama