Bráško ,já tě prostě miluju!

26. července 2007 v 23:06 | Zuzii
,,Konečněěěěě´´....zařval jsem přes celej dům když máti odjela na ´´měsíční´´´dovolenou...Bill se na mě jen usmál a smyslně si olízl rty....přiblížil se ke mě a chytil mě za boky....přotáhl k sobě a políbil mě...,,Nepůjdem nahoru?!´´...zeptal se ...Ale odpověď nečekal a vzal mě za ruku ,vedl mě po schodech až k němu do poke a tam mě povalil na postel...

..Znovu mě začal líbat a hladil pod tričkem...lehl si na mě a začal mi stahovat tričko...pomohl jsem mu a potom sem mu ´´dostal´´ z jeho trička...,,Ano Bille..´´ řekl jsem a slastně vydechl ,když se otřel o mé vzrušené ´´mužství´´...Rozepnul mi pásek a sundával mi kalhoty....Potom mě laskal na hrudi a na bradavkách....Pořádně mě to vzrušovalo a začal jsem zrychleně dýchat..

.,,Bille...nenpínej mě...notáák´´...Přestal mě laskat a ušklíbl se...,,Dobře...´´...sjel jazykem trošku níž a laskal mě na vnitřních stranách stehen...,,prosíím Bille´´...věděl moc dobře ,že tímhle mě přímo ukrutně mučí....Začal mi stahovat boxerky a potom uchopil mé ´´mužství´´ do ruky...dělal střídavě rychlé a pomalé pohyby směrem dolů a nahorů...potom ho vzal do pusi a v tu chvíli se mu do ní narnula bílá sladkohořká tekutina ,kterou spolikal..,,Ach Bille bylo to nádherný.´´..ještě jsem s udýchaným hlasem řekl a potom ho stáhl k sobě...Začal jsem ho líbat a všechny ty dotyky.

..a to vzrušení sem mu oplácel...Ani ne za půl hodinky bylo povšem a mi šli spát.........Další den jsem se vzbudil...ani jen sem netušil co se děje a rychle vyskočil z postele..Tom nikde...,,Tome?...Tome?...nedělej si ze mě srandu...kde jsi?...Tome?......nikde nikdo...začal jsem ho hledat po domě...a najednou mě někdo chytil...,,Neotáčej se a buď hodnej jasný ?´´...potom nastal smích ...Hned jsem věděl ,že je to Tom .Zavázal mi oči šátkem a vedl mě pomalu nahorů....Rozvázal mi oči přímo uprostřed jeho pokoje....S úžasem jsem hleděl na to všechno co připravil...Bylo zatáhlé okno a všude svíčky....na stolku byl připravenej masážní olejíček a šampaňské s jahodami...
Otočil jsem se a řekl :,,Ach Tome...bráško ,já tě prostě miluju´´...potom jsem ho začal líbat a....
Dál je přece jasné co se dělo....po tom krásném dni jsem už jen přemýšlel...jak příště Toma ,překvapím já!

THE END!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 deniShkšanda×) deniShkšanda×) | Web | 26. července 2007 v 23:06 | Reagovat

zdarec!!! promiň, že rušíím, ale plosiim mrkni se muj blog...jestli chceš tak pls můžeš aji písnout ňejakej komentíík!! budu moc ráda děkují předem, a ještě jednou sorry za reklamu!! =o) HaVe A nIce TiMe!!!

P.S. jinak máš moc pěknej BLOG! :)

2 Queen Stars Queen Stars | Web | 26. července 2007 v 23:09 | Reagovat

Jéé...krásná povídečka:-)

3 aduska aduska | Web | 27. července 2007 v 10:40 | Reagovat

je to je hezký

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama